Unikāla studija - Maģijas Mirklis

Ģimenes uzņēmums “Maģijas mirklis” tika dibināts 2018. gada 6. februārī, Rīgā, Latvijā. Kopš tā laika uzņēmums specializējas 3D nospiedumu un roku darba dizaina priekšmetu atliešanā. Uzņēmums veiksmīgi turpina šo uzņēmējdarbību līdz šai dienai.

Studija “Maģijas mirklis” pieņem viesus pēc iepriekšējas vienošanās, kā arī izbrauc pie Jums uz mājām, lai Jums un jūsu mazulim būtu komfortabli.

Kādēļ studija ir tik unikāla? Tādēļ, ka skulptūras ir precīzas roku, seju vai mazuļu kājiņu /rociņu precīzas kopijas. Tās tiek izgatavotas no nospiedumiem.

Mēs būsim priecīgi par katru klientu un ar pietāti uzklausīsim Jūsu vēlmes. Pirms darba veikšanas, mēs ērtās un komfortablās radošās studijas telpās kopā ar Jums pārrunāsim gaidāmo darba apjomu, kā arī visas nianses un pasūtītās skulptūras detaļas. Mēs instruēsim Jūs par nospieduma izgatavošanas kārtību un informēsim par skulptūras izveidošanas termiņu.

Nospiedumu uzņemšanas process ir ātrs un tīrs.
Pieaugušo roku nospiedumu izgatavošana aizņem aptuveni 60 sekundes. Mazuļa pēdiņas/rociņas 30 sekundes.

Pēc (roku/kāju) nospieduma noņemšanas, nospiedums paliek pie mums, lai veiktu tālāko apstrādi.

Savukārt, sejas vai ģimenes roku nospiedumu veidošana prasīs nedauz vairāk laika. Pēc (roku/kāju) nospieduma noņemšanas, nospiedums paliek pie mums, lai veiktu tālāko apstrādi.
Tiklīdz skulptūra tiks pilnībā izgatavota (vidēji tas var aizņemt no 4 līdz 6 nedēļām), mēs ar Jums nekavējoties sazināsimies.

Kas attiecās uz ekskluzīviem dizaina priekšmetiem vai interjera dekoriem, mēs esam gatavi radīt un īstenot drosmīgas idejas! Skulptūru piemērus var apskatīties kataloga sadaļā “Ekskluzīvs. Dizaina prieksmeti.” Piedāvājam sadarbību ar dizaineriem! ​Mēs strādājam tikai ar sertificētiem un pārbaudītiem materiāliem.

Masa, kuru mēs izmantojam nospieduma izgatavošnai ir pilnīgi nekaitīga un tā ir izmantojama arī mazuļa kājiņu un rociņu nospiedumu izgatavošanai, jo ir izstrādāta uz dabisku materiālu bāzes. Masai ir patīkams aromāts un tā neizraisa alerģiju. Ja Jūs esat ieplānojuši kādam uzdāvināt interesantu, radošu, kā arī patīkamām emocijām, atmiņām un pārsteigumiem pilnu dāvanu? Tam ir patīkama smarža un tas neizraisa alerģiju.

Tad sagādājiet patīkamu pārsteigumu tuviniekiem un draugiem un uzdāviniet dāvanu karti. Varat būt drošs, ka tā nevienu neatstās vienaldzīgu! “Maģijas Mirklis” – mēs atveidosim skulptūrās Jūsu dzīves īpašos mirkļus!

“Maģijas Mirklis” – mēs atveidosim skulptūrās Jūsu dzīves īpašos mirkļus!