family IMG 5168 light
Maģijas Mirklis

Par mums

Ģimenes bizness – tas nozīmē divreiz vairāk iespēju gūt panākumus un divreiz vairāk iespēju kopīgai attīstībai. Tā ir veiksmes atslēga! Vēsturē ir simtiem ģimenes panākumu stāstu.

Mūsu kompānijai ir savs unikāls stāsts.

Mēs, ģimenes pāris Jānis un Jūlija, esam laimīgi precējušies jau daudzus gadus, mums ir trīs bērni. Papildus visam, mūs saista mīļākā nodarbošanās, kuru mēs kopīgi darām kopš 2018. gada. Mīļāko ideju lolojumu „Maģijas mirklis” droši var saukt par ceturto bērnu. Šāds tēlains salīdzinājums vislabāk atbilst tā aprakstam.

Mums bieži jautā – «Kā jūs izlēmāt nodarboties ar tādu biznesu? Kā jums tas ienāca galvā?»

Vienmēr gribējās, lai piederētu kaut kas „SAVS”. Ziniet, tāds mājīgs, ģimenes bizness, kurš sagādātu baudu, prieku un atbilstu senķīniešu domātāja Konfūcija teicienam – «Atrodi sev tīkamu darbu, un tev nevajadzēs strādāt nevienu dienu savā mūžā»

Tomēr, ar vēlmi vien nepietiek. Ir vajadzīga ideja. Ar to ilgu laiku neveicās. Mēs apsvērām daudz dažādu uzņēmējdarbības iespēju, taču neviena no tām “negāja pie sirds”.

Nospiedumu izgatavošanai mūs pamudināja mūsu strauji augošie bērni. No bērniem viss arī sākās. Gribējās atstāt par piemiņu VISU, kamēr tie vēl mazi. Bildes, video, saglabāt pirmās lietas no izrakstīšanas no dzemdību nama, pirmie zobiņi, nospiedumi, knupīši. Tad mēs vienkārši nezinājām par 3D nospiedumu tehnoloģiju esamību. Mūsu valstī šādu pakalpojumu neviens nepiedāvāja.

Pavisam nejauši, Vācijā, mēs nokļuvām studijā, kur vācu meistari veidoja nospiedumus 3D formātā. Viņi darīja brīnumus! Nav iespējams izteikt vārdos, kādā mēs bijām sajūsmā, kad ieraudzījām miniatūras skulpturālas rociņu un kājiņu 3D kopijas ar visām līnijām un krokām.

Mūs pilnībā pārņēma interese un emocijas. Ar grūtībām, bet mēs dabūjām profesionālu, kvalitatīvu nospiedumu materiālu, un sākām mēģināt veidot nospiedumus saviem bērniem. Jau no paša sākuma nospiedumu radīšanas process sagādāja lielu prieku. Var teikt, ka mūsu bizness sākās no garāžas, jo pašu pirmo mēģinājuma nospiedumu mēs lējām tieši tur.

Kā mazi bērni, mēs priecājāmies par katru jaunu nospiedumu. Pētījām tos stundām ilgi un spriedām kāds brīnums ir 3D tehnoloģija.

Galvā visu laiku griezās domas: «Tas ir kaut kas neticams! Droši vien vecāki meklē iespēju atstāt par piemiņu kaut ko tamlīdzīgu! Kāpēc mēs par to nezinājām agrāk? Kāpēc visā pasaulē pastāv ļoti daudz nospiedumu izgatavošanas studiju, bet Latvijā tadas studijas nav?»

Un tad, kā zibens no skaidrām debesīm! Tas būs ĪSTAIS! Tā sirds nodarbošanās, kurā mēs vēlamies attīstīties profesionāli.

Mēs bijām apņēmības pilni apgūt šo amatu, atvērt studiju un kļūt par labākajiem šajā jomā.

Laika gaitā esam ieguvuši lielu pieredzi nospiedumu izgatavošanā un noformēšanā, mums ir milzīgs skaits apmierinātu klientu ar pozitīvām atsauksmēm, un mēs nenogurstoši turpinām pilnveidot savas profesionālās prasmes.

Ģimenes uzņēmums attīstās, parādās jaunas idejas, kas stiprina tā pozīcijas, kā arī jauni produkti ar zīmolu “Maģijas mirklis”.

Mēs esam pateicīgi visiem un ikkatram, kas mūs atbalstīja un ticēja mūsu idejai tad, kad mūsu idejas bērns “Maģijas mirklis” spēra “pirmos soļus”.

Ar cieņu, Jānis un Jūlija!