Drošība

Drošība un kvalitāte

10 1 scaled

Mums ir ļoti svarīgi, lai Jūs paliktu apmierināti ar mūsu precēm, pakalpojumiem un apkalpošanas servisu

PILNĪGI DROŠI

Nospiedumu masa, kas tiek izmantota 3D nospiedumu noņemšanai, ir izmanota no inovatīva materiāla uz dabiskas bāzes. Dermatoloģiski pārbaudīts, tam ir sertifikāti, kas apstiprina drošību, saskaroties ar ādu pieaugušajiem, bērniem un zīdaiņiem. Netoksisks, nospiedumu noņemšanas laikā mīksts, ar patīkamu ogu aromātu, nekrāsojas.

Nodrošina 100% detalizāciju. Atspoguļo katru līniju, poru, kā arī rotaslietas.

Tiek izgatavota augsto tehnoloģiju rūpnīcā Italījā.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE

3D nospiedumu noņemšanai tiek izmantots augstākās kvalitātes ilgnoturīgs ģipsis. Tas nodrošina precīzu vissīkāko detaļu reproducēšanu, tam ir skaista balta krāsa, tas ir lieliski plūstošs un ideāli piemērots liešanai bez spēcīgas vibrācijas.

Tā izturība ir 5 reizes lielāka nekā celtniecības ģipsim, noturība pret šķeldošanu. Tāpat kā nospiedumu materiāls, tas tiek ražots augsto tehnoloģiju rūpnīcā Itālijā. Ir visi nepieciešamie kvalitātes sertifikāti.

EMOCIJAS UN ATMIŅAS UZ 100 GADIEM

3D nospiedumu veidošana – tas ir emocionāls un ļoti aizraujošs process, kurš sajūsminās pat vislielākos skeptiķus. Pārsteidzošā veidā var „apturēt” laiku uz 100 gadiem unikālā 3D skulptūrā. Tā ir iespēja pēc kāda laika pataustīt savas rokas, mazuļa pēdiņas, tuvinieku rokas.

3D skulptūras ir spējīgas glabāt atmiņas ne mazāk kā 100 gadus – lūk kas ir patiešām svarīgi!

RŪPES PAR KLIENTIEM

Ja izvēles procesā, pasūtījuma noformēšanā, darbā ar komplektu, kā arī par nospiedumu izgatavošanu studijā Jums radīsies jautājumi, mēs ar prieku atbildēsim un palīdzēsim to risināšanā. Vienkārši sazinieties ar mums pa norādīto kontaktinformāciju. Mums ir ļoti svarīgi, lai Jūs paliktu apmierināti 🙂