Preču maiņa un atgriešana

Jums ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot mums par to atteikuma vēstuli brīvā formā uz e-pastu [email protected]. Jūsu pienākums šajā gadījumā ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot mums atgriežamo preci. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ, sedzat Jūs. Jūs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ (tām ir mazs tilpums vai īss derīguma termiņš); pasūtītās preces ir izgatavotas Jums pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Tas nozīmē, ka prece nevar būt atvērta, visas aizsargplēves jābūt uz vietas un iepakojums jābūt ideāli saglabāts. Mēs tomēr paturam tiesības atteikt Jums izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja:

  • prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret to vai neievērojot instrukcijas norādījumus;
  • tiek pazaudēts oriģinālais iepakojums vai tas ir ievērojami bojāts;
  • товар вскрыт и использован.prece ir atvērta un izmantotа.